NHL

Štastná novinka pro Ovečkina! Ruský kanonýr bude opět tátou

Štastná novinka pro Ovečkina! Ruský kanonýr bude opět tátou
Zdroj: Profimedia

Ruský útočník Alexandr Ovečkin zažívá opravdu šťastné období. Nejenže střílí jeden gól za druhým a v historických tabulkách proplouvá vzhůru, daří se mu i v osobní rovině. Čeká totiž druhého potomka.

Se šťastnou novinkou přišla jeho manželka Anastasia Šubská Ovečkinová, která přidala fotku na svůj osobní Instagram, kde celá rodinka spokojeně pózuje. Oba partneři mají už syna Sergeje, který se narodil v srpnu předloňského roku.
 

Nyní čeká manželskou dvojici, která si řekla ANO v srpnu roku 2016, narození druhého potomka. Zdali to bude kluk nebo holka však zatím není známé.
 

Ruský kanonýr je i v letošní sezoně opravdu k nezastavení a branky střílí jak na běžícím pásu. V sobotu zaznamenal už svůj 700. gól v kariéře a jen osm tref mu chybí na překonání sedmého kanaďana Mikea Gartnera v tabulce nejlepších střelců historie NHL.

Ostatně respekt mu vyjádřila i organizace New Jersey Devils, proti které zaznamenal pří vítězství Capitals svůj jubilejní gól.

Ďáblové totiž na jeho počest zveřejnili video, kde odstřihávají síť z branky, do níž Ovečkin naposledy skóroval a tento dárek pošlou do Washingtonu i s gratulací k překonání velkého milníku.

Související obsah

Českého fanouška může těšit, že tabulce střelců letošního ročníku NHL vévodí David Pastrňák, který má na svém kontě už 45 gólů, druhý Auston Matthews ztrácí dvě trefy a budoucímu dvojnásobnému tatínkovi chybí tři branky.
 

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události