MMA

Fighter David Dvořák poznává Brazílii a svět UFC. Na ruce dostal beton!

Fighter David Dvořák poznává Brazílii a svět UFC. Na ruce dostal beton!
Zdroj: Profimedia

Nejčerstvější český zástupce v nejprestižnější MMA organizaci světa se aklimatizuje v Brazílii, kde jej bude čekat premiérový boj. Rodák z Lípy u Hradce Králové poznává místní prostředí a na ruce si navlékl i bezprsté rukavice, s nimiž se vydá vstříc svénu prvnímu soupeři.

Tím bude domácí Bruno Silva. Proti devětadvacetiletému "Buldokovi" se český zápasník postaví již v sobotu. Po příletu Dvořáka překvapily také rukavice, se kterými se pokusí vydolovat svou první výhru v UFC.

Na svém instagramu se pochlubil záběrem, na němž si v oficiálním "equipment roomu" (což můžeme volně přeložit jako výstrojní sklad) rukavice zkouší. Vše doprovází všeříkajícím popiskem. "Tak jako měl jsem na sobě hodně rukavic, ale tohle je fakt beton."

Související obsah

Dvořák za sebou má i procházku po hlavním brazilském městě. I když sám zápasník v nedávném rozhovoru prozradil, že toho nacestoval již mnoho a Brazílie není jeho vysněnou destinací, vrátil se z procházky se zajímavým zážitkem. "Undertakera" překvapily kapibary, které se nevzrušeně pásly hned vedle jedné z ulic. 

Zdroj: Instagram
 

David Dvořák před odletem hovořil pro TV Nova:
UFC Fight Night 170 můžete sledovat v sobotu živě na Nova Sport 2 a
Voyo od 22 hodin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události