UFC

Výzva pokračuje! Ikony MMA ukázaly, kolik dají nožiček s toaleťákem

Sportovci po celém světě si krátí čas v karanténě tím, že se hecují o to, kdo udělá víc nožiček s toaletním papírem. „Stay At Home Challange“ tedy „Výzva zůstaň doma“ se dostala do české scény bojových sportů. Sám spolumajitel česko-slovenské organizace OKTAGONMMA vyzval své zápasníky.

Je to jednoduché, jde o to udržet toaletní papír co nejdéle ve vzduchu a zabavit se na pár minut v domácí karanténě. Od fotbalistů se výzva dostala i mezi české MMA zápasníky. Promotér a spolumajitel Ondřej Novotný a jeho zápasnici si žonglem zkrátili čas, neboť kvůli preventivním opatřením jsou galavečery v nedohlednu.
 

Výzvy se postupně chytá stále více zápasníků. Slovenská MMA ikona Attila Végh ji například zodpovědně absolvoval v ochranné roušce. Své umění předvedl Petr Ondruš či Samuel Krištofič, který mimo jiné přijal i výzvu: udělat 1000 kliků během dne.

Nejlépe se výzvy zhostil Václav „Baba Jaga“ Mikulášek, který si vzal největší roli, jakou mohl najít. Navíc jí uštědřil stejné koleno, kterým častuje své soupeře v kleci. Svým výkonem ukázal, proč se věnuje bojovým sportům a nikoliv kopané. Obří rolí zničil kus bytové dekorace.

Související obsah

Kromě nožiček s toaleťákem se česká bojová scéna baví i další výzvou. Bojovníci všech odvětví se navzájem označují a sdílejí dobře trefené údery, během jejich kariéry. Instagram se tak na chvíli proměnil v přehlídku té nejlepší zápasnické podívané.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události