Fotbal

Neymar znovu prosí o odchod z PSG. Do Barcelony se chce vrátit v létě

Neymar znovu prosí o odchod z PSG. Do Barcelony se chce vrátit v létě
Zdroj: Profimedia

Zdá se, že příběh Neymara a jeho horlivých proseb o odchod z francouzského PSG do Barcelony, bude mít pokračování. Hvězdný fotbalista si chce vyprosit přestup v nacházející letní pauze.

Neymarova sezóna je letos vynikající. V devatenácti zápasech Ligue 1 a Champions League vstřelil sedmadvacetiletý Brazilec šestnáct gólů. Jeho start ale nebyl tak sluníčkový, jak se zdá.

Do sezóny se vracel po dlouhém zranění a na trávník vyběhl před pořádně rozezlené fanoušky. Ty si znepřátelil tím, že si chtěl vyprosit odchod z francouzského hlavního města. Sám zatoužil po Barceloně, odkud předtím do Paříže zamířil.

Související obsah

Klub mu ale jeho incicativu zatrhl. Jeho chování nebylo v určitých momentech hodno profesionála a to mu také jeho příznivci dali, lidově řečeno, pěkně sežrat. Tato nedopsaná kapitola teď přidává další stránku.

Deník The Sun přišel s informací, že by levý křídelník měl poprosit vedení PSG o odchod během letošního přestupového období. Měl se sejít se sportovním ředitelem lídra francouzské Ligue 1 Leonardem, s nímž měl svůj problém znovu řešit.

Související obsah

Otázkou zůstává, jak by zareagoval, pokud by se mu nepovedlo vyjednat uvolnění z velice exkluzivní smlouvy. Aby nakonec také neskončil v rezervě, jako záložník pražské Sparty Martin Hašek.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události