Atletika

Žhavá karanténa! Sexy reprezentační atletky provokují svými zadečky

Žhavá karanténa! Sexy reprezentační atletky provokují svými zadečky
Zdroj: Profimedia/Instagram, koláž TN.cz

Nejeden sportovec nyní žehrá nad nastalým scénářem. Postupně se ruší soutěže, mítinky a o rok byla odložená i olympiáda v Tokiu. Když už nemohou dávat všanc své sportovní výkony na atletických oválech, ukázaly talentované české atletky své přednosti alespoň na sociálních sítích.

Pamatujete? Je to zhruba pět let nazpět, kdy český atletický svět uhranula talentovaná Nikola Bendová. Svým fantastickým výkonem na mistrovství České republiky na sebe strhla v pouhých patnácti letech pozornost.

Česká reprezentantka také zabodovala na evropském šampionátu do sedmnácti let v gruzínské metropoli Tbilisi, kde si doběhla na dvoustovce pro parádní bronz. 

Většinu závodů s ní absolvuje také Nikoleta Jíchová, která na mistrovství světa juniorů v roce 2018 ve finském Tampere neprošla přes bránu semifinále, avšak vloni ovládla republikový šampionát juniorů ve sprintu na 200 metrů.

Související obsah

Obě závodnice nyní místo objíždění dalších závodů ve všech možných destinacích trénují doma a vyhlížejí další zakleknutí do startovacích bloků.

Karanténní čas ale zpříjemnily mnoha svým příznivcům velmi rajcovní fotkou svých vypracovaných partií. Záběr umístila na svůj Instagram o rok starší Bendová i s popiskem, kde vyjadřuje touhu po návratu nejen do závodního kolotoče.

A samozřejmě, přítelkyně obránce pražských Bohemians Daniela Köstla by ráda opět rozkmitala nohy po boku své nejlepší kamarádky a reprezentační parťačky. Kdy se tak stane, to je stále ve hvězdách.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Atletika

Důležité Události