Tenis

Sexy tenistka Bouchardová rajcuje nezadané muže! Chytl se i Kyrgios

Sexy tenistka Bouchardová rajcuje nezadané muže! Chytl se i Kyrgios
Zdroj: Profimedia, koláž TN.cz

Sportovní fanoušky neudivuje jen svým vystoupením na kurtu. Genie Bouchardová patří také mezi nejvíc sexy hráčky a tak není divu, že si na ní tajně myslí miliony mužů po celém světě. Nyní je vyrajcovala vzkazem, že by se karanténa zvládala lépe po boku "boyfrienda". Nabídek dostala tisíce, reagoval i Nick Kyrgios.

Sportovkyně s vizáží prvotřídní modelky aktuálně okupuje 328. příčku ženského tenisového žebříčku. Aktuálně je rodačka z Westmontu v domácí karanténě a evidentně by se jí hodilo nějaké pozdvižení.

Na svůj twitterový účet napsala, že "si nechce stěžovat, ale že karanténa by byla zábavnější, kdyby měla nějakého přítele." To spustilo téměř okamžitou lavinu komentářů. Spoluhráčka Coco Vandewegheová z Ameriky se projevila jako rozená dohazovačka a Bouchardové okamžitě nabídla svého bratra.

Související obsah

 

Na její tweet okamžitě zareagoval i australský tenista Nick Kyrgios, který napsal jen slovo "creasing", což bychom do češtiny volně přeložili jako "můžu se potrhat smíchy".

 

Na Australana, který se na přelomu roku postaral o masivní kampaň na pomoc zdecimované vlasti, reagoval jeden z fanoušků fotkou Kyrgiose u sítě s lascivním pohledem směrem k tenistce a slovy "můžeš to vyřešit".

Zobrazit pspvek na Instagramu

no comments for you

Pspvek sdlen Genie Bouchard (@geniebouchard),


Zobrazit pspvek na Instagramu

Happy Valentines Day lovers

Pspvek sdlen Genie Bouchard (@geniebouchard),

Bouchardová na tom byla nejlépe v roce 2014, kdy se vyšplhala až na páté místo ženříčku WTA. Jedna z největších nadějí tenisových kurtů sice aktuálně příliš svými výkony neoslňuje. Její zdravý sex-appeal však dostává do varu nejednoho chlapa. A co teprve, když myšlenky na úspěšnou krásku podpoří takováhle věta.

 

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události