Fotbal

Místo karantény útěk, Dánský fotbalista cestoval tři tisíce kilometrů autem

Místo karantény útěk, Dánský fotbalista cestoval tři tisíce kilometrů autem
Zdroj: Profimedia

Dánský fotbalista si zadělal na pořádný malér ve svém španělském klubu Celta Vigo. Pione Sisto totiž nerespektoval nařízení klubu i celé vlády a utekl ze země do Kodaně. Ke svému útěku navíc použil auto, se kterým ujel při svém putování až 3000 kilometrů. Teď ho čeká asi mastná pokuta.

Nákaza koronavirem nyní vytrvale sužuje Španělsko, které je v počtu nakažených druhou nejpostiženější zemí v Evropě. Tahle nepříjemná situace se nelíbila ani dánskému fotbalistovi Pione Sistovi, který ze strachu porušil všechny předpisy a místo povinné karantény zvolil útěk z Pyrenejského poloostrova až do své rodné země.
 

Vzhledem k tomu, že ve Španělsku jsou uzavřeny i lety, zvolil pro svoji dlouhou cestu auto. Vzal tak svou sestru a urazil tři tisíce kilometrů, aby následně dojel do dánské Kodaně, kde je situace ohledně koronaviru o něco mírnější.
 

Související obsah

O svém putování navíc informoval vedení Celty Vigo až po svém odjezdu, čímž porušil několik klubových, ale i státních předpisů a hrozí mu tak vysoká pokuta. Naopak Dánsko jako opatření proti nebezpečnému viru uzavřelo svoje hranice pro cizince a svým občanům tak doporučuje návrat domů.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události