NHL

Chára práskl na Raska pikantní věc! Z jeho prdů jsem omdléval, vtipkuje

Chára práskl na Raska pikantní věc! Z jeho prdů jsem omdléval, vtipkuje
Zdroj: Profimedia

Lídr bostonských Medvědů se v multirozhovoru pro kanadskou televizi TSN vyjádřil v odlehčeném tónu o svém spoluhráči a nq jednu z opor Bruins práskl věc, kterou si raději každý nechává v šuplíku a moc se o ní nebaví. Přiznal, že s brankářem Tuukkou Raskem by karanténu nechtěl trávit kvůli jeho "větrům".

Boston v letošním přerušeném ročníku dominuje. Jako jediný získal v základní části 100 bodů a drží se na čele divize, konference i celé ligy. V jeho čele stojí obrovitý Zdeno Chára. Dvoumetrový rodák z Trenčína obléká kapitánské céčko v Bostonu již úchtyhodných čtrnáct let. Držitel Norrisovy trofeje pro nejlepšího obránce i trofeje pro nejlepšího lídra týmu se stal hlavní hvězdou skupinového rozhovoru se zástupci čtyř celků z Atlantické divize, kteří samozřejmě odpovídali ze svých domovů.


Související obsahChára zcela šokoval některé fanoušky tím, že se nebál a vypustil do světa tajemství týkající se dlouholeté opory Bruins, brankáře Tuukky Raska. S finským gólmanem by prý opravdu nerad trávil karanténu.
Proč? "Kvůli tomu, jak prdí. Ten smrad je strašnej. Má rád svoje kuřecí křidýlka. Jednou jsem za ním seděl v autobuse a občas jsem z toho až omdléval," řekl s úsměvem od ucha k uchu obránce, který výluku v roce 2012 strávil v Česku, kde oblékal dres Lva Praha.

Své telepartnery tím velmi pobavil a stejně se zřejmě bude smát i jeho věrný strážce svatyně. Rask je totiž, podobně jako "Big Z", velkým pohodářem a tuto vlastnost přenáší i do brankoviště.Finský muž s maskou také naznačil, že se možná po následující sezóně do branky nevrátí a ukončí svou fantastickou kariéru. Pokud by nakonec k tomuto kroku přistoupil, přišel by Boston o obrovskou oporu. Někteří hráči by si možná v kabině "oddechli".


Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události