UFC

Prevenci dodržuje i při tréninku! Svého soupeře sundal ze dvou metrů

Prevenci dodržuje i při tréninku! Svého soupeře sundal ze dvou metrů
Zdroj: TV Nova

Preventivní opatření zahnala všechny profesionální sportovce do bezpečí jejich domovů. Avšak někteří UFC zápasnici nepřestávají trénovat ani v provizorních podmínkách. Max Holloway ukázal, jak dodržovat preventivní opatření i při sparingu.

Bývalý šampion pérové váhy Max Holloway (21-5) bere hrozbu koronaviru extrémně vážně. Několikrát na svých sociálních sítích nabádal své fanoušky k dodržování preventivních opatření. Dokonce přidal i návod pro své kolegy, jak bezpečně trénovat MMA.
 

Stejně vážně jako probíhající pandemii bere i svůj trénink. V garáži svého domu si dal cvičný sparing, aby se udržel v kondici. Nicméně i během boje udržoval bezpečnostní dvoumetrový odstup. Komické video sdílel na svém Instagramu.

Zdroj: Profimedia

Jeho protivníkem byl havajský komik Zaver Cummings. S Maxem předvedli vtipný stínový boj, ve kterém UFC zápasník uzemnil soupeře, aniž by se vůbec dotknul. „I v karanténě to pořád bombíme. Necelé dva metry od sebe, ale pořád kontaktně,“ napsal k Holloway k příspěvku.

Související obsah

Osmadvacetiletý zápasník stál naposledy v kleci 14. prosince 2019. Po pěti kolech podlehl Alexanderovi Volkanovskému (21-1) a po třech úspěšných obhajobách předal titul pérové váhy (do 66 kg).

Fighteři se měli střetnout v odvetném zápase v červnu na UFC 251, ale nový šampion pravděpodobně nebude riskovat ztrátu své pozice kvůli nedostatečné přípravě.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události