Fotbal

Skandál! Fotbalista porušil nařízení a řádil s prostitutkami, čeká ho trest

Skandál! Fotbalista porušil nařízení a řádil s prostitutkami, čeká ho trest
Zdroj: Profimedia

Tomu se říká parádní průšvih! Obránce úřadujícího mistra Premier League porušil vládní nařízení a navzdory karanténě uspořádal ve svém luxusním bytě sexuální párty, na níž si přizval hned dvě společnice. Kyle Walker nyní čelí ostré kritice a tučné pokutě.

Devětadvacetiletý obránce to trochu přehnal. Anglie utáhla v rámci prevence proti šíření koronaviru řemínek a nařídila sociální distanc. 

To vzalo vítr z plachet proutníkovi Walkerovi, který si i tak zavolal do svého apartmá hned dvě mladé společnice a na sexuální párty ještě přizval kamaráda. Snažil se skrýt pod cizí identitu. Ani krycí jméno "Kai" mu však nepomohlo a večerní společnice jej práskla.

Bizarní na celé věci je, že ačkoliv si pozval domů dvě mladé dívenky, které ukojily jeho choutky, usedl pár hodin poté před telefon a natočil vzkaz svým fanouškům, kteří jej adorují pro fotbalové schopnosti, kde je vyzval, aby nařízení vlády dodržovali.

Související obsah

 

Walker si poté, co vyšla informace na povrch, svůj přešlap uvědomil a kajícně se omluvil. I tak ale naštval minimálně svého zaměstnavatele, který pro něj připravuje pokutu za nedodržení nastavených pravidel. 

Za tři hodiny hezkých chvilek tak tedy anglický reprezentant zřejmě dostane dvě účtenky...

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události