UFC

McGregor vs. Diaz 2! Připomeňte si jednu z největších bitev v historii UFC

McGregor vs. Diaz 2! Připomeňte si jednu z největších bitev v historii UFC
Conor McGregor vs. Nate Diaz 2 | Zdroj: Profimedia

Nejen fanoušci bojových sportů si mohou domácí karanténu zpříjemnit UFC podívanou. V době, kdy se sportovní dění pozastavilo na celém světě, přináší televize Nova výběr těch nejlepších galavečerů a dokumenty, které nahlédnou do zákulisí nejprestižnější MMA organizace světa.

Před MMA nabitým víkendem se nabízejí dva magazíny ze světa UFC v pondělí 6. dubna a v pátek 10. dubna. Den na to bude na stanici Nova Sport 2 vysílán galavečer UFC 202, kde si to v odvetném duelu rozdal Nate Diaz (20-12) s Conorem McGregorem (22-4).
 

UFC 202 přineslo v roce 2016 očekávanou odvetu mezi irským ranařem a nebojácným Diazem. O půl roku dříve, se díky nešťastným náhodám fighteři utkali poprvé. McGregor měl bojovat na UFC 196 s Rafaelem dos Anjosem o titul lehké váhy (Do 70 kg), nicméně Brazilec se necelé dva týdny před galavečerem zranil. Organizace našla náhradu v podobě Natea Diaze, ten zápas přijal, ale trval na těžší, velterové váze (do 77 kg).

Zdroj: Profimedia

I přes jinou váhovku byl Conor silně favorizován, nicméně váha navíc ho rychleji unavila a jeho jindy smrtící levačka na Diaze nestačila a z klece odcházel s první porážkou v UFC. Do odvety nastoupil lépe připravený a oba předvedli neuvěřitelný výkon. Pětadvacet minut výměn krvavých úderů se zapsalo do historie jako jeden z nejlepších zápasů vůbec.

Podívejte se, jak McGregor pomstil svou porážku a znovu navázal na předchozí sérii výher. Na galavečeru zápasila i jména jako Mike Perry (13-6), Donald Cerrone (36-14-1NC) či Glover Teixeira (30-7).

Zdroj: Nova Sport

V neděli 12. dubna si můžete vychutnat další z velkých galavečerů UFC 238. V červnu 2019 se na jedné kartě potkali dva šampioni. Henry Cejudo (15-2) bojoval s Marlonem Moraesem (23-6-1) o volný titul bantamového (62) šampiona a Valentina Ševčenková ubránila pás muší váhy (do 56 kg) před Jessicou Eye (15-7-1). Před hlavními zápasy se v kleci představil i veterán UFC Donald Cerrone s nynějším adeptem na titul Tonym Fergusonem (25-3).

UFC podívanou si vychutnejte v pondělí 6. dubna, pátek 10. dubna a o víkendu 11.-12. dubna na NOVA Sport 2

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události