Fotbal

Ronaldinho opustil paraguayské vězení! Vyhráno ale ještě nemá

Legendární fotbalista Ronaldinho byl po 32 dnes propuštěn z vazební věznice v Paraguayi. Neznamená to však, že by byl na svobodě. Spolu se svým bratrem pouze složili kauci a přesunuli se do domácího vězení do jednoho z paraguayských hotelů.

Bývalá hvězda Barcelony či milánského AC byla v Paraguayi uvězněna za vstup do země na falešný pas spolu se svým bratrem. Dlouhých 32 dní strávili ve vazební věznici, ze které nyní byli propuštěni.


Nebylo to však jen tak. Museli složit kauci ve výši přibližně 40 milionů korun. Díky ní se mohli z vazby přesunout do jednoho z hotelů v hlavním městě Asunciónu, kde budou čekat na verdikt v domácím vězení.


Za vstup do země za použití falešných pasů hrozí bratrské dvojici údajně až půl roku odnětí svobody. Na konečný verdikt ale budou muset ještě nějakou chvíli počkat, neboť všechno je kvůli pandemii koronaviru komplikovanější. Rozhodnutí o propuštění do domácího vězení se například Ronaldinho se svým bratrem dozvěděli pomocí videohovoru, ke kterému soudce použil mobilní telefon.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události