Fotbal

To je forma! Exbayernský fotbalista ukázal neskutečnou postavu

To je forma! Exbayernský fotbalista ukázal neskutečnou postavu

Za takovou formu by se nemuseli stydět ani kdejací dvacátníci. Bývalý fotbalista Zé Roberto, jehož kariéra je zejména spjata s mnichovským Bayernem, ukázal ve svých 45 letech neskutečnou postavu a jeho tréninkové video se tak stalo na sociálních sítích hitem.

Brazilský záložník zveřejnil záběry z tréninku ve své domovině v Sao Paulu a nikomu jaksi neuniklo, že ačkoliv je bývalému fotbalistovi už 45 let, svojí postavou a kondicí by mohl jít z placu opět na ligové trávníky, případně i na kulturistická mola.

 

Zé Roberto za svoji bohatou kariéru prošel významnými evropskými kluby. Hrál v Realu Madrid, se kterým hned v první sezoně slavil vítězství v Lize mistrů, následně putoval do německé Bundesligy, kde si udělal velké jméno zejména v dresu Bayernu Mnichov, kde také získal čtyři ligové tituly a čtyřikrát slavil vítězství v Německém poháru.

Kopačky definitivně pověsil na hřebík před třemi lety, od té doby se však evidentně udržuje ve skvělé kondici, což značí také zmíněné video. Sám fotbalista pod něj napsal: „Jediný člověk, se kterým musíte soutěžit, je člověk, kterým budete zítra. Vždy buďte připraveni. Pojďte do toho!
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události