NHL

Velká bitva se blíží! Gretzky vyzval Ovečkina k virtuálnímu souboji

Velká bitva se blíží! Gretzky vyzval Ovečkina k virtuálnímu souboji

Tak tohle by mohl být pořádný šlágr! Dvě hokejové legendy nejslavnější ligy světa by se už příští týden měly utkat v souboji na ostří nože. Slavný kanadský hokejista Wayne Gretzky totiž vyzval ruskou megastar Alexandera Ovečkina v souboji ve videohře NHL 20.

Stačilo jedno video, kde ruský snajpr hraje se svým synem zmíněnou videohru a věci se daly do pohybu. Záběry totiž zhlédla slavná 99 a Gretzky následně vyzval Ovečkina, co si tak zahrát virtuální NHL proti sobě.


"Tak moc se mluví o mém gólovém rekordu, takže mezi Alexem a mnou je zajímavé spojení. Napadlo mě, že bychom mohli společně udělat něco, co by lidé mohli sledovat. A zároveň i pomoct získat peníze pro ty, kteří je potřebují,“ dodala kanadská legenda, která se na ledě nemohla nikdy s ruským bohatýrem utkat a oba borci tak nezměřili síly v přímém souboji.
 

Mnoho fanoušků navíc nyní spekuluje, zdali je v silách čtyřiatřicetiletého Ovečkina, aby překonal Gretzkyho rekord v počtu nastřílených branek v NHL. Momentálně na něj ruský hokejista ztrácí 188 zásahů.

Související obsah

Zmíněný duel by se měl odehrát ve středu 22. dubna. Virtuální souboj bude navíc mít charitativní podtext. Podle televizního kanálu TSN budou totiž diváci moct přispívat na boj proti koronaviru. Získané peníze pak poputují na nadaci Monumental Sports & Entertainment a také do edmontské potravinové banky.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události