Basketbal

Slavili by výročí svatby. Vdova po Bryantovi mu poslala dojemný vzkaz

Slavili by výročí svatby. Vdova po Bryantovi mu poslala dojemný vzkaz
Zdroj: Profimedia

Jsou to skoro tři měsíce od tragického úmrtí Kobeho Bryanta, jeho dcery Gianny a sedmi dalších lidí při pádu helikoptéry. Nyní Vanessa Bryantová, vdova po basketbalové legendě, prožila první výročí svatby, kterého se její manžel již nedožil. Zavzpomínala tak na něj, a poslala mu alespoň dojemný vzkaz.

Stalo se to 26. ledna. Tragédie, která zasáhla nejen basketbalový, ale celý sportovní svět. Bylo vidět, jak velkým hráčem, ale také osobností byl Kobe Bryant. Když "Černá mamba" opustila tento svět spolu se svou třináctiletou dcerou, plakalo se po celém světě.


Jeho manželka Vanessa však musela zůstat silná. Stále se totiž musela postarat o další tři dcery, které spolu s Kobem má. V sobotu prožila první výročí svatby, kterého se již její milovaný manžel nedožil, a tak mu alespoň do nebe poslala emotivní vzkaz."Můj králi, mé srdce, můj nejlepší příteli. Šťastné devatenácté výročí naší svatby, zlato. Hrozně moc mi chybíš. Kéž bys tady byl a mohl mě držet v náručí. Miluji tě," vzkázala mu na svém instagramovém profilu.

Zobrazit pspvek na Instagramu

My LOVE My HEART

Pspvek sdlen Vanessa Bryant (@vanessabryant),Zavzpomínala také na video z roku jejich svatby. V něm Kobe odpovídal na dotaz, co dělá Vanessu tou pravou. "Je těžké vypíchnout, co konkrétně dělá osobu tou pravou, ale prostě to víte. Láska je vtipná věc. Nedokážu to vysvětlit a nerozumím jí. Vše, co vím je, že ona si získala mé srdce, a já zkrátka věděl, že ona je ta pravá," řekl tehdy pro MTV.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události