Rychlobruslení

Seznamte se s rivalkou Sáblíkové! Z mistryně světa se stala zlobivá holka

Víte, která rychlobruslařka je v současné době nejvíc trendy? Kdepak, tady se nepočítají zlaté medaile ani světové rekordy, kterých má Martina Sáblíková na svém kontě desítky. Nejvíce sledovanou závodnicí současnosti je zlobivá blondýnka Jutta Leerdamová z Nizozemska.

V Nizozemsku je rychlobruslení jedním z nejpopulárnějších sportů, a tak není divu, že když se mezi úspěšnými závodníky objeví svůdné děvče, je z toho hned poprask. Jutta Leerdamová navíc už dokázala získat tři tituly mistryně světa, ač je jí teprve 21 let. Válí hlavně na krátkých tratích, její doménou je kilometrová distance a týmový sprint.


Teď se ale začala řešit i jedna nepříjemná story. Jutta začala trochu zlobit. Rozhodla se odejít z tréninkové skupiny holandského národního týmu a chce se připravovat individuálně, jen se svým přítelem. Tím není nikdo jiný, než olympijský vítěz a několikanásobný mistr světa Koen Verweij. Asi chce mít svou milou jen pro sebe. Není divu. Loni byla vyhlášena nejkrásnější sportovkyní Nizozemska.


Jutta Leerdamová mezitím sbírá followery na svém instagramu nejen fotografiemi ze závodů a tréninků, ale dává najevo, že by se neztratila ani ve světě modelingu. Asi není třeba dodávat, že je se čtvrtmilionem followerů nejsledovanější rachlobruslařskou celebritou, daleko za ní jsou i hvězdní Sven Kramer nebo Kjeld Nuis.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události