UFC

Reyes zhodnotil konkurenci v UFC! S respektem mluví o Procházkovi

Reyes zhodnotil konkurenci v UFC! S respektem mluví o Procházkovi
Dominik Reyes a Jiří Procházka Zdroj: Profimedia, koláž TN.cz

Jednička polotěžké váhy Dominik Reyes se pro MMA Fighting rozpovídal o situaci v kategorii do 93 kg. Kromě svých potencionálních soupeřů zmínil i nově příchozího Jiřího Procházku. Je vidno, že příchod českého samuraje je v UFC bedlivě sledován.

Reyes (12-1) vzal polotěžkou váhu útokem a během tři let se dostal na vrchol UFC. První profesionální porážku ochutnal až v únoru 2020 na UFC 247. Po vyrovnané bitvě s úřadujícím šampionem Jonem Jonesem (26-1-1NC) žádá odvetu. Zároveň však připustil i zápas s Blachowiczem (26-8). Kromě polského zápasníka zmínil i kvality celé polotěžké váhy v UFC.

 

„Zatraceně se mi to líbí. Když jsem přišel do UFC, chtěl jsem pozvednout celou divizi. Je tu mnoho dobrých zápasníků a já tomu vládnu. Polotěžká váha bude vzrušující, dokud v ní budu já. Je tu pro mě hodně dobrých zápasů,“ zhodnotil situaci Reyes.

Zdroj: Profimedia

Třicetiletý zápasník vyjmenoval několik potencionálních soupeřů. Mezi jmény jako Anderson, Rakič, Blachowicz či Santos zmínil i českého samuraje. „A pak je tu ten nový Procházka. Uvidíme, jak se mu povede,“ řekl s respektem na konto Jiřího Procházky.
 

Procházkův (26-3-1) příchod do UFC je bedlivě sledován. Přichází z japonského RIZINU, kde získal titul šampiona a nikdo neví, co od něj očekávat. Šanci ukázat, co v něm je, dostane pravděpodobně během léta. Nicméně vzhledem k současné situaci je premiéra stále v ohrožení.

Související obsah

Čas a místo je nejisté. Avšak soupeř je daný. Procházka si pro svůj debut vybral šestku polotěžké váhy Volkana Oezdemira (17-4). Do UFC tak naskočí ve velkém stylu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události