Atletika

Seznamte se! Německá hvězdička by mohla zazářit na olympiádě

Nemusíte být fanouškem sprinterských atletických disciplín, ale když do bloků zaklekne Němka Alice Schmidtová, určitě zbystříte. 21letá běžkyně patří mezi žhavé zboží německé reprezentace, které už ukázalo svoje schopnosti na juniorských šampionátech. Mnoho fanoušků jí navíc vnímá jako nejvíc sexy atletku planety.

Kariéra dlouhonohé blondýny se zaměřila na distance 200 a 400 metrů, což je v Německu hojně sledována disciplína, vzhledem k tomu, že světovou a národní rekordmankou je legendární Marita Kochová, která na čtyřstovce drží výkonem 47,6 z roku 1985 téměř nepřekonatelný čas, na 200 m pak zaběhla německý rekord 21,71.
 

K těmto metám má atletická kráska daleko, přesto už sbírá úspěchy. Před dvěma lety brala bronz při štafetě 4x400m na evropském šampionátu do 20 let. O rok později pak stejný výsledek zopakovala se štafetovým kvartetem na evropském šampionátu do 23 let.
 

Pravidelně si navíc vylepšovala své osobáky a měla tak být i příslibem pro olympiádu v Tokiu, která ji svým posunutím navíc dává šanci se příští rok představit v ještě lepším světle.
 

Související obsah


 

Alice Schmidtová však rozproudí krev sportovní fanouškům už jen příchodem na atletickou dráhu. Disponuje totiž nádhernou postavou a krásným obličejem, čehož si všiml už i australský magazín Busted Coverage, který jí zvolil nejvíce sexy atletkou planety.


 

Dokonce mladičké Němce přišla i nabídka na focení pro Playboy, to však sprinterka odmítla s tím, že její doménou bude vždy sport, nikoliv modeling.
 

„Nechápu, proč jsem dostala takovou nálepku. Na Instagramu je tisíce holek, které vypadají dobře, ale nemají tolik fanoušků,“ vyjádřila se blonďatá kráska, kterou na zmíněné sociální síti sleduje přes 700 tisíc fanoušků.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Atletika

Důležité Události