MMA

Oktagon jako nový začátek? Pudilová připouští kariéru na domácí scéně

Oktagon jako nový začátek? Pudilová připouští kariéru na domácí scéně
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

MMA zápasnice Lucie Pudilová se po skončení angažmá v UFC představí na domácí scéně. Co jí motivovalo k přihlášce na Oktagon Underground a jak vidí své vyzývatelky, prozradila v rozhovoru pro televizi Nova.

Příbramská střela Lucie Pudilová (8-6) se po čtyřech letech představí opět na domácí scéně. Z UFC zamíří na turnaj Oktagon Underground, kde se střetne s českými i slovenskými zápasnicemi. 

 

„Motivací na OKTAGON UNDERGROUND u mě bylo to, že to nejsou zápasy, dle plných pravidel MMA. A tak mám možnost změřit síly se soupeřkami, které jsou výbornými postojářkami. A také proto, že v současné době není skoro žádná možnost zápasů v MMA. Je to pro mě zajímavé a těším se na to.“

Zdroj: Profimedia

Projekt, česko-slovenské MMA organizace číslo jedna, se skládá ze sedmi pyramidových turnajů, včetně ženské kategorie do 61 kg, kde nastoupí Lucie Pudilová. Od standardních MMA zápasů se bude bojovat pouze 3x3 minuty a boj na zemi bude po třech vteřinách vrácen zpět do postoje.

Zobrazit pspvek na Instagramu

OKTAGON UNDERGROUND a vbr zpasnic v ele s hvzdnou veternkou UFC LUCI PUDILOVOU, ampionkou Krajovi, finalistkou Vzvy "SILENT KILLER" a dal ostlen bojovnice z rznch discipln a velk talenty, kter si eknou o slovo! Zpasove dvojce budou teprve rozdleny! . "Mme fantastickou osmiku. Na slovensk stran teba dobe znm mistryn svta v thajboxu Lucia Krajovi. Finalistka OKTAGON Vzvy SILENT KILLER Szabov, kter je neporaen jak v thajskm boxu, tak v MMA. Na esk stran pochopiteln rezonuje ast jedin eskoslovensk zpasnice v UFC Lucie Pudilov, na kterou si u brous zuby cel zbvajc trojice eskch holek, kter si na n chtj udlat jmno. Hned ji vyzv Tereza Bled, kter nastoup vlastn do svho prvnho profi zpasu, ale je to velk talent, kter byl postrachem soupeek v amatrech. Podailo se nm dostat i Magdu ormovou, kterou jsme dlouho chtli a mluv se o n, jako o dal esk UFC zpasnici. Dle Tereza Dvokov, kter je absolutn pika v postoji a taky u dlouho uvauje o tom, e by se dala na MMA. Celkov ns tedy ek vn nalapan ensk pavouk a dovolm si ct, e lep to bt u nemohlo, komentuje vbr promotr Ondej Novotn.

Pspvek sdlen OKTAGON MMA (@oktagonmma),

Lucčina účast na turnaji okamžitě přitáhla pozornost nejen MMA fanoušků, ale i ostatních zápasnic. K duelu ji vyzvala sebevědomá amatérská mistryně Tereza „Ronda“ Bledá či Magdalena Šormová. Ačkoli má Pudilová za sebou sedm zápasů v UFC, žádnou z přihlášených rivalek nepodceňuje.

 

„Šance vidím u všech potencionálních soupeřek. Jak na české straně, tak i na slovenské straně pavouka,“ připouští Pudilová. Zároveň však dodává, že je konec porážek: „Já jdu vyhrát.“ 

Související obsahPo skončení angažmá v UFC se očekávalo, že její kariéra bude pokračovat v nějaké zahraniční organizaci. Sama Pudilová přiznala jednání s velkými hráči na poli MMA, nicméně vzhledem k současné situaci si nedovolí předpovědět, kam její cesta povede. 


"Nebylo by úplně fér se nyní zmiňovat o mých možnostech, když jsou na počátku jednání s jednou evropskou organizací a dvěma organizacemi ve světě. Také jednám s nejmenovanou naší organizací. Uvidíme, jak se situace bude dále vyvíjet.“

Zdroj: Profimedia

Jestli bude nadcházející turnaj jen prozatímní zastávkou, či se Pudilová na česko-slovenské scéně utáboří na delší dobu prozrádí až čas. Avšak sama Lucie takovou možnost nevyvrací.
 

„To, jestli budu nějakou dobu působit na naší Česko-Slovenské scéně, není vyloučené. V současné světové situaci se vše zvažuje jinak."

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události