MMA

Pudilová vzkazuje soupeřkám: Budete mi muset zlomit ruku, já se nevzdám!

Pudilová vzkazuje soupeřkám: Budete mi muset zlomit ruku, já se nevzdám!
Zdroj: Profimedia

Lucie Pudilová po angažmá v UFC vystoupí na domácí scéně. Během koronavirové pauzy se rozhodla účastnit pyramidového turnaje Oktagon Underground. Její účast vzbudila velkou pozornost ostatních zápasnic, které chtějí její skalp.

Od oznámení startovky chystaného turnaje čelí Pudilová výzvám od nadějí domácí scény. Na její skalp si věří Magdalena Šormová (8-2) i neporažená amatérská šampionka Tereza Bledá (6-0 amatérský rekord). Osmnáctiletá zápasnice vidí Pudilovou jako tu pravou soupeřku pro profesionální debut.

 

„Tereza „Ronda“ Bledá, je mladá a průbojná amatérská zápasnice. Já se ji nějak nedivím, že by se mnou chtěla jít do boje. Já sama jsem měla profesionální MMA debut v 19 letech, tak to chápu,“ komentovala Pudilová výzvu od mladé soupeřky pro televizi Nova.
 

Pudilová výzvy chápe, neboť ví, jak těžké je v MMA prorazit. „Vím, co jsem vše musela dokázat, abych se ve 22 letech dostala do UFC. A to nemusím zmiňovat, s jakými soupeřkami jsem se musela v UFC ve tvrdých bitvách utkat,“ říká první Češka v UFC, kde se utkala například s Linou Lansbergovou, Liz Carmouche či Ji Yeon Kimovou.

Související obsah

To, že je Lucie největší terč v nadcházejícím turnaji ji nevadí. Nicméně svým soupeřkám vzkazuje, že pro vítězství budou muset v kleci předvést absolutní maximum. Po čtyřech porážkách v řadě hodlá Pudilová na turnaji znovu naskočit na vítěznou vlnu.


„Pokud mě bude chtít Bledá porazit nebo jakákoliv jiná bojovnice. Tak musí být odhodlané mě knokautovat. Nebo mě uspat nějakou submisí nebo mi v postoji zlomit ruku nebo nohu. Já zápasy nevzdávám a nikdo mi nikdy nedal KO nebo TKO. Ale jak se říká, stát se může cokoliv. Já jdu vyhrát a teď už vím, že mě chtějí tvrdě ukončit, tak jdeme na to,“ vzkazuje Pudilová.

Zobrazit pspvek na Instagramu

OKTAGON UNDERGROUND a vbr zpasnic v ele s hvzdnou veternkou UFC LUCI PUDILOVOU, ampionkou Krajovi, finalistkou Vzvy "SILENT KILLER" a dal ostlen bojovnice z rznch discipln a velk talenty, kter si eknou o slovo! Zpasove dvojce budou teprve rozdleny! . "Mme fantastickou osmiku. Na slovensk stran teba dobe znm mistryn svta v thajboxu Lucia Krajovi. Finalistka OKTAGON Vzvy SILENT KILLER Szabov, kter je neporaen jak v thajskm boxu, tak v MMA. Na esk stran pochopiteln rezonuje ast jedin eskoslovensk zpasnice v UFC Lucie Pudilov, na kterou si u brous zuby cel zbvajc trojice eskch holek, kter si na n chtj udlat jmno. Hned ji vyzv Tereza Bled, kter nastoup vlastn do svho prvnho profi zpasu, ale je to velk talent, kter byl postrachem soupeek v amatrech. Podailo se nm dostat i Magdu ormovou, kterou jsme dlouho chtli a mluv se o n, jako o dal esk UFC zpasnici. Dle Tereza Dvokov, kter je absolutn pika v postoji a taky u dlouho uvauje o tom, e by se dala na MMA. Celkov ns tedy ek vn nalapan ensk pavouk a dovolm si ct, e lep to bt u nemohlo, komentuje vbr promotr Ondej Novotn.

Pspvek sdlen OKTAGON MMA (@oktagonmma),


Pudilová (8-6) skončila v UFC začátkem roku 2020. Původní plán byl nastoupit v zahraniční organizace, avšak vzhledem k současné situaci se rozhodla nastoupit na chystaném turnaji česko-slovenské organizace Oktagon Underground.
 

Během sedmi plánovaných turnajů se představí ženská kategorie do 61 kg. V pyramidě čeká na vítěze až 135 tisíc českých korun. Pravidla se lehce liší od klasického MMA. Zápasí se 3x3 minuty a boj na zemi se po třech vteřinách vrací zpět do postoje. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události