Fotbal

Brankář Karius končí v Turecku! Od Besiktase prý neviděl ani vindru

Brankář Karius končí v Turecku! Od Besiktase prý neviděl ani vindru
Loris Karius | Zdroj: profimedia.cz

Dny brankáře Lorise Kariuse jsou v Istanbulu definitivně sečteny. Ostatně z týmu dobrovolně odchází sám německý gólman, jenž si už několikrát postěžoval, že ho slavný Besiktas neplatí a s tureckým velkoklubem tak vypověděl smlouvu. Fotbalista se tak vrací zpátky do svého mateřského Liverpoolu.

"Je škoda, že to končí takhle, ale zkusil jsem všechno, abych tu situaci vyřešil. Měsíce jsem byl trpělivý a pořád se vedení připomínal. To stejné se stalo už vloni. Bohužel se tentokrát problém nesnažili vyřešit, dokonce odmítli i můj návrh, že přistoupím na snížení platu," zoufale se vyjádřil Karius na Instagramu.
 

Turecký Besiktas dlužil německému gólmanovi už vloni. Výplaty za čtyři měsíce následně obdržel až když si postěžoval Mezinárodní fotbalové federaci FIFA. Momentálně zase údajně nedostal peníze od vypuknutí koronavirové pandemie a přerušení turecké ligy.

Související obsah


 

26letý Karius přišel na hostování do Besiktase v roce 2018. Liverpool si totiž našel adekvátní náhradu v podobě brazilského brankáře Alissona a německému gólmanovi zlomilo vaz také jeho vystoupení ve finále Ligy mistrů, kde předvedl dvě obrovské minely a jeho anglický tým prohrál s Realem Madrid 1:3.

Související obsah

Za jeho selhání však tehdy údajně mohl jeho otřes mozku, který fotbalista utrpěl po zákroku od Sergia Ramose.
 

Související obsah


Přesvědčivé výkony však nepředváděl ani v tureckém velkoklubu, obrovskou chybu například předvedl v základní skupině Evropské ligy proti Slovanu Bratislava.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události