Fotbal

Nová láska! Hvězda Bayernu se zakoukala do náctileté házenkářky

Nová láska! Hvězda Bayernu se zakoukala do náctileté házenkářky
Zdroj: Profimedia/ Instagram @sgh2kuties_fanseite / kolážtn.cz

Brankář Manuel Neuer musí být v posledních dnech navýsost spokojený. Nejenže si už brzy po koronavirové pauze zahraje opět německou Bundesligu, randí také s novou láskou, teprve 19letou dívenkou Anikou.

Hvězda Bayernu Mnichov neprožila úplně povedené manželství s chotí Ninou. Po třech letech se tak pár rozešel a manželka odjela zpátky do Berlína odkud pochází.
 

34letý brankář Neuer si však po čtyřech měsících našel zajímavou náhradu, randí totiž s teprve 19letou blonďatou Němkou Anikou Bisselovou, která hraje závodně házenou za tým Kuties. Jejím bratrem je pak Christopher Bissel, který dokonce válí házenkářskou Bundesligu v týmu HC Erlangen.
 


 

Podle německých médií jde o lásku jako trám, což dokumentuje i fakt, že ji slavný fotbalový gólman ukázal už i své matce Maritě.
 


 

Manuel Neuer momentálně v bavorském velkoklubu pobírá roční plat v hodnotě téměř 200 milionů korun. Smlouvu má v Bayernu ještě na rok, přesto se šušká, že má o jeho služby zájem Chelsea.

Související obsah


Německý brankář by se tak brzy mohl se svou mladičkou blondýnou stěhovat do Londýna. Ostatně v mnichovském celku působí už od roku 2011 a s Bayernem za tu dobu slavil sedm ligových titulů i vítězství v Lize mistrů v roce 2013. Nová motivace by se mu tak mohla hodit.
 

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události