Golf

Golfová kráska Spiranacová přiznala, že konopí jí pomohlo ve vztazích

Golfová kráska Spiranacová přiznala, že konopí jí pomohlo ve vztazích
Zdroj: Instagram @_paige.renee

Sedmadvacetiletá Paige Spiranacová bývá nazývána nejkrásnější golfistkou světa, což jí ale také zkomplikovalo kariéru. Stala se terčem kyberšikany. Ve svém videu prozradila, že konopný olej jí pomohl změnit život k lepšímu.

Paige Spiranacová bývala nadějnou profesionální hráčkou, ale proslavila se především jako nejkrásnější golfistka světa. Časem zanevřela na profesionální golf a nyní se věnuje hlavně budování své značky a sociálním sítím.


Svým fanouškům nyní prozradila (kterých má na instagramu přes dva a půl milionu), že konopný olej jí v mnoha ohledech zlepšil život.

Související obsah"CBD (konopný olej) je zázračný," prozradila svůj velmi kladný vztah k jednomu z produktů konopné rostliny. "Pomohl mi s mými vztahy, mým spánkem i mou náladou. Zlepšil kvalitu mého života," pokračovala."Nevím, co bych bez Medterry (společnost vyrábějící konopný olej) ve svém životě dělala," zdůraznila důležitost této látky ve svém životě, kterou později nazvala také "tekutým zlatem".

Související obsahSpiranacová nedávno také na sociálních sítích zabodovala, když při domácím tréninku patování ukázala několik technik úderu. Především zaujala svou ranou, kdy si golfovou hůl vložila mezi svá vyvinutá ňadra.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události