Hokej

Borec na konec! Jágr přišel s novým tréninkem a přiznal, že píše knihu

Jaromír Jágr zase dokázal, že věk je jenom číslo. I v 48 letech vymýšlí nové tréninkové metody, tentokrát ukázal, jak na kladenském zimáku chytá na hokejku malé pneumatiky. Později se pak rozpovídal v talkshow "U Baru" tenistky Barbory Strýcové na Instagramu, kde například přiznal, že píše knihu.

Hokejista Jaromír Jágr ani po sestupu se svým Kladnem nemyslí na konec kariéry. Na zimním stadionu se už tak pilně připravuje na nadcházející sezonu, kterou chce osvěžit novými tréninkovými metodami.

Ta spočívá v tom, že mu spoluhráč hází hokejkou malé pneumatiky, které musí slavný hokejista zachytávat na svou čepel a daří se mu to náramně, čímž si vysloužil i ocenění Borec na konec.
 

Během čtvrtečního večera se pak objevil v živém vysílání tenistky Barbory Strýcové, kde se rozpovídal o svých začátcích s hokejem, víře, ale také přišel s extra novinkou.

Související obsah
Podle svých slov totiž píše ve spolupráci knihu. Ta by se však neměla primárně točit kolem hokeje, ale spíše se zaměří na duchovno a motivaci ke sportu. "Chci shrnout věci, kterým věřím a můžou lidem pomoct. Přijde mi, že dneska existuje spoustu motivačních trenérů, ale ne všichni to umí správně vysvětlit," řekl Jágr v rozhovoru s usměvavou českou tenistkou. Kdy však zmíněné dílo vyjde, zatím neprozradil.


Související obsah


 

48letý hokejista zároveň zavzpomínal na své první ze dvou vítězství ve Stanley Cupu, které si však podle svých slov příliš neužil. "Strašně se mi stejskalo. Bylo mi osmnáct devatenáct let a nebyl jsem zvyklý být rok bez rodičů a kamarádů. Přál jsem si, aby to finále už skončilo. Už jsem ani nekoukal, jestli jsme vyhráli nebo prohráli, jen jsem si přál, abych mohl jet domů. Dva dny potom, co jsme vyhráli Stanley Cup, jsem pak letěl rychle domů, ani jsem neslavil," zmínil se smíchem vtipnou historku o jeho začátcích v NHL a titulu s Pittsburghem Penguins.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události