Fotbal

Restart Bundesligy nese také potíže, Schickovu Lipsku pomůže letiště!

Restart Bundesligy nese také potíže, Schickovu Lipsku pomůže letiště!
Zdroj: Profimedia, koláž TN.cz

Start německé nejvyšší fotbalové soutěže s sebou nese nečekané komplikace, které musí řešit v Lipsku, kde hraje také český forvard Patrik Schick. Pomoc přišla z nečekaných míst!

Ano, titulek nelže. Fotbalovému klubu opravdu pomůže letiště Lipsko/Halle. Dle nařízení souvisejících s prevencí proti šíření koronaviru musí mít hráči mezi sebou na střídačce rozestup minimálně metr a půl.

Tím pádem se tak všichni náhradníci a realizační tým přímo k ploše nevejdou. Někteří tak budou muset usednout na tribunu. A zde narážíme na jádro pudla!

Ochozy v Red Bull Aréně jsou totiž tři metry nad trávníkem, a tak by se fotbalisté nemohli dostat v případě potřeby včas k lavičce. Možná se oprávněně ptáte, co s tím má ale společné zmíněné letiště.

Související obsah

Tuto zdánlivě nepřekonatelnou bariéru totiž překlenou letištní schody, které se běžně přistavují k avionům, aby z nich cestující mohli pohodlně vystoupit.

Reportáž TV Nova o budoucnosti reprezentantů Patrika Schicka a Tomáše Součka:


 

Při ochromení letecké dopravy se tedy po speciálním schodišti nesvezou dovolenou potěšení lidé, ale hráči třetího Lipska a osmého Freiburgu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události