UFC

Výhrou představení neskončilo! Jotko v kleci slavil točením se na hlavě

Krzysztof Jotko v kleci předvedl úctyhodný výkon. Díky přesným úderům si připsal třetí výhru v řadě a úspěch oslavil tradiční frajeřinou. Po tříkolovém duelu mu zbyla energie na ukázku breakdance.

Zápas střední váhy (do 84 kg) Jotko vs. Anders byl jedním z duelů hlavní karty UFC Fight Night: Overeem vs. Harris. Dění v kleci se protáhlo na plná tři kola, ve kterých favorizovaný Jotko (22-4) dokázal trefit 54 signifikantních úderů, zatímco Anders (13-5) pouhých 25.

 

Ačkoli Jotko nedodržel svou předpověď na knokaut ve druhém kole, získal třetí výhru v řadě. „Plán byl na ukončení loktem ve druhém kole, ale on mě furt objímal, takže se omlouvám,“ řekl v kleci při pozápasovém rozhovoru.
 

Související obsahNa svá slova navázal tradiční oslavou. Uprostřed oktagonu, kde před chvíli ohrožoval soupeře nelítostnou levačkou, vyšvihnul parádní ukázku tanečního stylu breakdance. Podobné kreace nejsou u polského ranaře nic nového. Tomuto tanci se věnoval několik let a předvádí ho pravidelně.

Zdroj: Profimedia

Jotko je v UFC od roku 2013 a v organizaci absolvoval již třináct duelů. Po třech prohrách, je od roku 2019 na vítězné vlně a pomalu stoupá žebříčkem střední váhy, nicméně v top 15 zatím jeho jméno není.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události