UFC

Připomeňte si den, kdy se přepsala historie. Na UFC 232 šlo o dva tituly

UFC během týdne přineslo tři nabité galavečery a koncem května by měl proběhnout i čtvrtý turnaj. V době čekání televize Nova přináší záznamy těch největších bitev posledních let. Tentokrát se nabízí obhajoby tří šampionů.

 UFC se po koronavirové odmlce znovu rozběhlo a hodlá se vrátit k pravidelnému pořádání galavečerů. Čekání na další turnaj zkrátí MMA nabitý víkend, který v pátek 22. května zahájí magazín UFC Reloaded, který připomene dění na UFC 226: Miočič vs. Cormier.

 

V sobotu 23. května se na Nova Sport 2 vrátí do klece Stipe Miočič (19-3). Šampion těžké váhy se představí hned v několika vybraných zápasech posledních let kariéry.

Zdroj: Nova Sport


Víkend vyvrcholí nedělním záznamem galavečeru z prosince 2018 UFC 232: Jones vs Gustafsson 2. První zápas rivalů polotěžké váhy (do 93) je považován za jeden z nejlepších zápasů historie. Švédský ranař vyzval šampiona znovu, nicméně ani tentokrát neodešel vítězně.
 

Hlavní karta UFC 232:

Jon Jones vs. Alexander Gustafsson – o titul polotěžké váhy

Cris Cyborg vs. Amanda Nunesová – o titul ženské pérové váhy

Michael Chiesa vs. Carlos Condit – velterová váha

Corey Anderson vs. Ilir Latifi – polotěžká váha

Alexander Volkanovski vs. Chad Mendes – pérová váha

Kromě hlavního zápasu se na turnaji představila i nejlepší ženská zápasnice všech dob Amanda „Lvice“ Nunesová (19-4). Proti té bránila titul pérové váhy (do 66 kg), do té doby v UFC neporažená, Cris Cyborg (22-2).

Nunesová si za rychlý knokaut v prvním kole odnesla ocenění výkon večera a bonus 1,2 milionu korun. Navíc se stala první ženou v UFC, která najednou držela tituly ve dvou váhových kategoriích.

Turnaji, na kterém se přepsala historie UFC, předchází dokument ze zákulisí UFC Countdown. Pohled za oponu pomůže navodit tu pravou zápasovou atmosféru.
 

Záznamy vybraných galavečerů sledujte na Nova Sport 2 a VOYO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události