Fotbal

Vdova po Šuralovi porodila! Rok po jeho smrti přivedla na svět syna

Vdova po Šuralovi porodila! Rok po jeho smrti přivedla na svět syna

Je to něco málo přes rok od tragické nehody v Turecku, při které zahynul fotbalista Josef Šural. Vdova Denisa po jeho smrti ale neztrácela čas a už nyní porodila synka, kterého si s novým partnerem pořídila.

29. duben minulého roku zůstane navždy zapsán černým písmem v historii českého fotbalu. Josefu Šuralovi se stalo osudným jeho turecké angažmá v Alanyasporu, konrétně cesta z jednoho zápasu, ze kterého spěchal za rodinou. Mikrobus kousek od svého cíle naboural a osmadvacetiletý útočník to nepřežil.


Smutná vdova Denisa tak zůstala sama na dvě dcery Vanessu a Melissu. Jenže samotná dlouho nezůstala. Pouhých pár měsíců po Šuralově smrti se ukázalo, že vdova už si našla nového partnera, se kterým je dokonce těhotná.


Nyní podle informací deníku Blesk už Denisa Šuralová na svět přivedla třetího potomka. V porodnici u Apolináře porodila syna.

Související obsah"Máme zdravého syna. Vzali jsme to rychle, a je mi jasné, že někteří lidé se mají o čem bavit," uvedl pro Blesk Tomáš Horáček, podnikatel, který se stal novým partnerem Šuralové.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události