UFC kráska se opět svlékla! Za časté vystavování svých křivek čelí kritice

UFC kráska se opět svlékla! Za časté vystavování svých křivek čelí kritice
Zdroj: Isifa / Facebook

Půvabná UFC zápasnice Paige VanZantová přidala další snímek do série nahého pózování s manželem. Její křivky ji vysloužily značnou pozornost, ale zároveň upozadily výkony v kleci. Na to upozornil Curtis Blaydes, který se do ní a dalších zápasnic opřel.

 Šestadvacetiletá Paige VanZantová (8-4) si karanténu krátí odvážnými fotkami, na kterých se svým manželem, zápasníkem organizace Bellator, Austinem Vanderfordem (9-0) pózuje nahá. Po delší odmlce přidala další snímek.

 

„Vyzkoušeli jsme na chvíli nosit oblečení, ale není to nic pro nás,“ komentovala fotku, kde si choulostivá místa zakrývá slamákem.Paige si svým vzhledem získala mnoho fanoušků, a dokonce si z klece odskočila k modelingu a do televizní taneční soutěže.  Atraktivitou a svými křivkami však nepřitahuje jen kladnou pozornost, ale i kritiku.

Související obsah

Svou poslední fotkou jen přidala vodu na mlýn Curtisi Blaydesovi (13-2-1NC), který v dubnu negalantně zpochybnil  zápasové dovednosti některých zápasnic.
 

„Ať mi nikdo nezkouší namluvit, že Paige VanZant a Rachael Ostovič zůstávají v UFC kvůli výkonům, a ne kvůli sexappealu. Jestli se pletu, tak se omlouvám, ale myslím si, že každý MMA fanoušek dokáže rozpoznat, že ty dvě si zasloužily místo v UFC tím, jak vypadají v bikinách,“ napsal na své sociální sítě.

Zdroj: Profimedia

Následně se opřel i do zápasnice organizace Invicta FC Pearl Gonzalezové, která prý vystavováním svých předností kompenzuje stagnaci sportovních výkonů. Za svá slova si od ní vysloužil pořádný protiútok, který vedl k ostré výměně názorů přes sociální sítě.

 

Paige je v UFC od roku 2014, nicméně mezi zápasy má, pravděpodobně kvůli zranění, dlouhé pauzy. Za šest let stihla pouze osm duelů s bilancí 5-3. Naposledy se v kleci představila v lednu 2019, kdy ve druhém kole ukončila zmíněnou krásku Rachael Ostovičovou (4-5), která od té doby taktéž nezápasila.


Fotku ze předzápasového staredownu s Ostovičovou využila k vrácení úderu Blaydesovi. "Je dobře, že vypadáme tak dobře. Rány do obličeje pak bolí míň, ale o to víc je to sexy," napsala ke svému příspěvku.Obě bojovnice se měly do klece vrátit v první polovině roku 2020. Nicméně havajská kráska musela odstoupit kvůli pozitivnímu nálezu nepatřičných látek a Paige si znovu poranila ruku.


Ostovičová na novou nabídku čeká. Zato Paige ústně souhlasila s duelem s Amandou Ribas (9-1), se kterou se měla utkat v březnu. Nový duel je plánováný na 11. července.


Obě dámy si čas krátí sdílením snímků z tréninku i odvážnými fotkami, které, jak se zdá, nadzvedávají některé zápasníky ze židle.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události