Fotbal

Lambo, kámoši i krásná blondýnka. Takové byly narozeniny Alexe Krále

Lambo, kámoši i krásná blondýnka. Takové byly narozeniny Alexe Krále
Zdroj: instagram Alexe Krále a Markéty Havlíčkové

Alex Král se má. Je mladý, úspěšný, bohatý, rozdává úsměvy na každou stranu. Aby ne, vždyť si užívá života plnými doušky! Právě v Praze oslavil své 22. narozeniny a pochlubil se krásným novým fárem! Kdo z vás si takhle mladý pořídil za své luxusní Lamborghini!?

Závidíte? Není třeba, Alex Král si tenhle život vydřel. Pokorně a postupně sbíral zkušenosti, nepohrdl angažmá v Teplicích a během jediné sezony na sebe upozornil v dresu Slavie natolik, že přišla nabídka, jaká se nedala odmítnout.


Řeknete si Rusko a Spartak Moskva, ale i tahle liga má svou kvalitu a co je podstatné, tak Alex Král ve Spartaku neleští lavičku, ale hraje a to v základu a téměř nikdy nestřídá. Jeho kupní cena je aktuálně vyšší než má třeba jeho spoluhráč Andre Schürrle, který do Moskvy přišel na hostování z Dortmundu.

Související obsahA tak se Alex mohl v den svých 22. narozenin také pochlubit dárkem, který si sám nadělil. Sebevědomí mu tedy nechybí. I když přidává i pokoru.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Chcete mit zitra to, co nemate dnes? Pak udelejte dnes to, co jste nedelali vcera !!Pracuj tvrde kazdy den!! bud trpelivy a vsechno prijde! Potom muzes plnit sny sobe a nebo svym nejblizsim, to je totiz pro me ten nejlepsi pocit! Hodne zdravi a sily v tomto tezkem obdobi! Dekuju za vsechna vase prani, zpravy a podporu! #22 _____________________________________________________________ X, , ? , !! !! , ! , ! ! #22 _____________________________________________________________ "If tomorrow you want to have what you don't have today, then today you must do what you didn't do yesterday the absolute truth !!Work hard every day!! be patient and everything will come! The best feeling is when your dreams come true and when you can also fulfill the dreams of your loved ones! Lot of power and stay safe in these hard days! Thank you for all your wishes, messages and for your support! #22 _____________________________________________________________ Thanks for inspiration my friend @makhmud_muradov

Pspvek sdlen ALEX KRL (@alexkral.cz),„Chcete mít zítra to, co nemáte dnes? Pak udělejte dnes to, co jste neudělali včera! Pracuj tvrdě každý den! Buď trpělivý a vše přijde. Potom můžeš plnit sny sobě a nebo svým nejbližším, to je totiž pro mě ten nejlepší pocit! Hodně zdraví a síly v tomto těžkém období. Děkuju za vaše přání, zprávy a podporu!“ sdělil na svém instagramu.

Související obsahSpolečnost na jeho narozeninové party, která proběhla stylově na jedné z lodí na Vltavě, mu dělal třeba i Pavel Bucha, který dnes kope za Plzeň a další fotbaloví kamarádi, které potkával cestou k velkému fotbalu. Nechyběla samozřejmě ani jeho milá, překrásná blondýnka Markéta Havlíčková. Však už jsou spolu už slušných pár let, chodili spolu už v dobách, kdy Alex ještě ani neměl jediný start v české lize.Dnes mu Markéta dělá samozřejmě společnost i v Moskvě, ale podívali se spolu i na Maledivy nebo do Thajska. Když na to je, tak se prostě má žít…

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události