„Attilka je zpátky," oznámila slovenská ikona bojových sportů. Vítěz Zápasu století se vrací z odpočinku a znovu oblékne rukavice. Avšak k překvapení všech nezamíří do klece, nýbrž do boxerského ringu.
Végh (33-9-2) si po zápase s Vémolou na Oktagonu 15 dopřává dlouhý odpočinek. Věnuje se rodině a zápasnickou kariéru na chvíli odložil stranou. Svým fanouškům ve čtvrtek 21. května oznámil plán na návrat. Hodlá si „sénit nový splň,“ jak s oblibou říká, a absolvovat boxerskou premiéru.
„Už několik měsíců mi píšete, kdy budu zase bojovat. Dnes je na čase, abych vám dal odpověď. Bojovat budu příští rok, a to v boxu. Boxerský duel jsem si chtěl dlouho vyzkoušet a teď přišla ta pravá výzva,“ napsal Attila k videu na instagramu, kde novinku oznámil.
Soupeře ani přesné datum zatím neodhalil, ale slíbil zápas s velkým příběhem. Attila nikdy v boxerském ringu nezápasil, ale během dlouhé MMA kariéry, během které získal titul šampiona organizace BELLATOR, mnohokrát ukázal, že tvrdé rány rozdávat umí.
Výměna bezprstých rukavic za ty boxerské nepotěší Karlose „Terminátora“ Vémolu (27-6). Po prohře v Zápasu století a rozplynutí snu o návratu do UFC si za nový cíl dal odvetu s Attilou. Nicméně to vypadá, že na případný druhý zápas si bude muset minimálně rok počkat.
Související obsah