Fotbal

Ve čtyřiadvaceti letech zemřel bývalý fotbalista Paris St. Germain

Ve čtyřiadvaceti letech zemřel bývalý fotbalista Paris St. Germain
Zdroj: Twitter Paris St. Germain

Francouzský fotbal zasáhla nečekaná zpráva. Ve 24 letech zemřel Jordan Diakiese, který v mládežnických kategoriích hrál za Paris St. Germain. O jeho úmrtí informoval současný klub AS Furiani. Podrobnosti o smrti mladého fotbalisty nebyly zveřejněny.

„S obrovským smutkem a zármutkem vás informujeme o smrti našeho hráče Jordana Diakieseho. Tragédie se dotkla celého týmu. Upřímnou soustrast rodině,“ stojí v prohlášení týmu AS Furiani, který hraje pátou nejvyšší francouzskou soutěž.

 

Kondolenční vzkaz přidalo i PSG, kde Diakiese působil od 13 do 19 let. „Paris St. Germain posílá soustrast rodině a příbuzným. Na Jordana budou jeho trenéři a spoluhráči vzpomínat jen v dobrém.“
Právě v PSG Diakise působil nejdéle. V jeho dresu si zahrál i mládežnickou Ligu mistrů. Nakoukl i do národního týmu do 20 let, za který odehrál tři zápasy.V 19 letech se však nedokázal prosadit do hlavního týmu, a proto odešel do švýcarského klubu Chaux-de-Fonds. O rok později přešel do druholigového chorvatského týmu NK Rudes a od července 2019 byl hráčem AS Furiani.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události