Fotbal

Ronaldo to má v noze! Jeho přesné mušce neodolá ani basketbalový koš.

Cristiano Ronaldo si návrat ke společným tréninků evidentně užívá. Při pondělním pobytu v tréninkovém centru Juventusu ukázal, že má v noze opravdu přesný zaměřovač. Místo fotbalové branky si vybral za cíl basketbalový koš a neomylně ho trefil ze vzdálenosti, která by dělala velké potíže i profesionálním hráčům košíkové.

35letý kanonýr je stále plný energie a dobré nálady. Koronavirovou pandemii trávil doma na rodné Madeiře, kde si důkladně odpočinul a nyní už je zase zpátky v Itálii a od minulého týdne může navíc trénovat se svými spoluhráči z Juventusu.
 

Při pondělním tréninku navíc opět předvedl svoje střelecké schopnosti, když trefil basketbalový koš ze vzdálenosti, která by dělala potíž kdejakému basketbalistovi. Portugalec na to navíc potřeboval jen svoji pravou nohu.

Související obsah


 

Ostatně za jeho přesnost v zakončení mluví i čísla. Podle statistik je v letošní sezoně nejpřesnějším střelcem. Z 28 gólových šancí vstřelil 21 branek, jen v 7 případech selhal.To žádný z fotbalistů z top pěti evropských lig, který má na kontě vice jak 15 gólů v sezoně, letos nesvedl.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události