Esport

Kaut slaví vítězství na charitativním turnaji, ve finále udolal Nečase

Hokejisty z NHL čekala nová výzva! V pondělí večer změřily své dovednosti české hokejové hvězdy s esportovými hráči ve hře NHL 20. Ve finále si to nakonec rozdali Martinové Kaut s Nečasem, přičemž štastnější byl útočník Colorada, který se svým esportovým parťákem zvítězil 4:3 a stal se vítězem CZ NHL charity showmatche. Třetí pak skončil Filip Chlapík po výhře nad Tomášem Hertlem. Brzy zde také uvidíte záznam celého turnaje.

Stejně jako fotbalová či basketbalová klání na herních konzolích bývají velmi populární mezi fanoušky i samotnými sportovci, daří se podobně také hokejové hře NHL 20.


Tentokrát se u herních konzolí představili společně s esportovými hráči samotní hokejisté ze zámořské NHL. „Proč to děláme? Tenhle zápas je věnován iniciativě Pomoc nemocnicím, a my věříme, že díky showmatchi vybereme částku, která dále podpoří nemocnice zapojené do tohoto programu,“ říká propagátor esportových klání v České republice Ladislav Dyntar.
 

Související obsah


Pro pondělní večer mohl počítat s účastí hokejových plejerů Tomáše Hertla, Martina Kauta či Filipa Chlapíka. Čtveřici hokejistů doplní esportoví hráči v čele s Romanem “Blade” Pilným.


Martin Nečas promluvil i o možném restartu NHL:

Z vítězství v CZ NHL charity showmatchi se nakonec radoval Martin Kaut, který celý turnaj odehrál se svým hokejovým týmem z Colorada a esportovým parťákem Radkem "Kumbikem" Kumberou.
 


Oba borci si ve finále poradili 4:3 s Carolinou Hurricanes, za kterou zase nastoupil Martin Nečas s Patrikem Wenzelem.

Na třetím místě pak skončil Filip Chlapík, který se svou Ottawou nastřílel hned sedm branek Tomáši Hertlovi a jeho San Jose. Útočník Sharks tak skončil na čtvrté příčce.

Během charitativního turnaje jste mohli přispět na konto pomocnemocnicim.cz. Přispívat ale můžete nadále na webu www.pomocnemocnicim.cz

Výsledky:

Semifinále

Filip Chlapík  - Martin Kaut  1:3

Martin Nečas - Tomáš Hertl  7:2

O 3. místo

Filip Chlapík - Tomáš Hertl 7:3

Finále

Martin Kaut - Martin Nečas 4:3

Podívejte se na krátký sestřih turnaje: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Esport

Důležité Události