UFC

Muradov první den otcem: Co udělal, když mu dali dceru do náruče?

Hvězdný pár Machmud Muradov a Monika Bagárová slaví narození prvního potomka. Televize Nova zastihla UFC zápasníka v pražském Monster gymu, kde pokračuje jeho příprava. Před tréninkem Mach prozradil, jaké to bylo držet jeho dceru Rumii v náruči, jak oslavoval i jak rodina ovlivní jeho kariéru.

Pro Muradova (24-6) bude 27. květen navždy významným dnem. Světlo světa spatřil jeho první potomek, dcera Rumia. MMA zápasník během kariéry zažil ledacos, ale když dceru poprvé vzal do náruče, štěstím oněměl.

 

„Pocit to byl neuvěřitelný. Celý život jsem na to čekal, ale neměl jsem správnou partnerku nebo čas. Když to miminko poprvé zařvalo, něco ze mě spadlo. Když mi ho dali do ruky, mlčel jsem a byl jsem nejšťastnější člověk na světě,“ svěřil se Mach.
 

V České republice je zvykem nový přírůstek pořádně oslavit. I Mach měl se svými přáteli menší sešlost v soukromé sauně. Společně si dopřáli tradiční uzbecké jídlo a pití také nechybělo.
 

Nicméně sám nepije a druhý den ráno zamířil plný sil do tělocvičny. „Kamarádi si to užili a zapili ji. Podle toho, kolik toho vypili, bude určitě zdravá,“ řekl s úsměvem čerstvý otec.

Související obsah

Příchod dcery je pro Macha i Moniku obrovskou životní změnou. Uzbek s českým srdcem bere svou roli zodpovědně a o rodinu se postará. Rumia ho motivuje k lepším výkonům a vyhrávat teď bude pro ni.


„Dá mi motivaci ještě víc makat. Chci jí dát ten nejlepší život, a proto musím trénovat a vyhrávat,“
sdělil Mach.

Zdroj: Profimedia


Zatím neví, kdy se vrátí do klece, ani proti komu. Rýsuje se druhý pokus o zápas s Antoniem Carlosem Jr. (10-4-1NC), který z březnového duelu odstoupil kvůli zranění. Mach ho nedávno vyzval přes sociální sítě, ale velké šance duelu nedává. Rád by však zápasil co nejdříve.


„Chci se ukázat v kleci, protože teď je to nejdelší pauza, co jsem měl. Skoro šest měsíců bez zápasu. Teď čekáme, co bude, snad se to v červnu už povolí,“ komentoval Muradov blízkou budoucnost své kariéry.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události