Fotbal

Legenda Šmicer hrála v dresu Sparty. "Je mi z vás zle!" brání se útokům

Legenda Šmicer hrála v dresu Sparty. "Je mi z vás zle!" brání se útokům
Zdroj: Profimedia/ Twitter @subhuman83/ kolážtn.cz

Slávistická legenda Vladimír Šmicer to schytává ze všech stran. Důvodem je, že si bývalý fotbalista oblékl na exhibičním zápase dres úhlavního rivala pražské Sparty a fanoušci sešívaných se bouří.

Pro příznivce klubu z Edenu je Šmicer brán jako modla. Svoji profesionální kariéru zde český fotbalista započal a také ukončil, a to navíc slastným ligovým triumfem.
 

Fanoušci sešívaných tak na své pověstné “Štístko” nedají dopustit. Jenže teď se Vladimír Šmicer dopustil přešlapu, který zarytí fanoušci jen tak neodpustí.
 

Během exhibičního zápasu k padesátinám lékaře Miloše Barny totiž oblékl dres pražské Sparty.
 
“Byl jsem na něj strašně pyšnej – vyhrál všechno co šlo, sympaťák, byl to pro mě ryzí slávista. Abych nebyl sprostej, řeknu jen tohle: Styď se a nechoď mezi nás,” napsal na Twitter zhrzený fanoušek s přezdívkou subhuman83.
 

Související obsah

S vysvětlením přispěchal i sám bývalý fotbalový záložník. "Hlavně v klidu borci, kamarád mě pozval na exhibici a hrál jsem za hokejovou Spartu… co se děje s tímhle světem???" Ohradil se vůči nenávistným komentářům.
 

"Kam jsme se to dostali a na co si tady někteří borci hrajou, je mi z toho zle. Všichni normální lidi ví, co jsem zač a kde je moje srdce,“ dodal Šmicer, který kariéru ve Slavii ukončil v roce 2009.
 


 

Do legendy Slavie si rýpla i fotbalová Sparta, která Šmicerovi skrze sociální sítě vzkázala, že mu pro příště pošle i vlastní rudý dres s věnováním.
 


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události