Fotbal

Co Čech, to muzikant! Legenda Chelsea to opět rozjela za bicími

Co Čech, to muzikant! Legenda Chelsea to opět rozjela za bicími
Zdroj: Youtube

Bývalý fotbalový brankář Petr Čech nadále pokračuje ve své hudební kariéře. Nyní se objevil v novém videoklipu po boku britské kapely Wills & The Willing, kde skupinu doprovází na bicí a jde mu to náramně.

Petr Čech je muž mnoha činů. Fotbalové kopačky sice už pověsil na hřebík, ale namísto nich si vymyslel spoustu jiných aktivit.
 

Jednou nich je i hraní na bicí. Už dříve spolupracoval s českou skupinou Eddie Stoilow, nyní si ho ke spolupráci dokonce vyhlídla londýnská country kapela Wills & The Willing.


„S Ianem mě seznámil David Barnard, který je dlouholetým sekretářem Chelsea a momentálně působí jako šéf fotbalových operací v klubu, takže je mým blízkým spolupracovníkem. Díky společné schůzce vzešel nápad si zahrát, a nakonec mi Ian nabídl, jestli bych nechtěl na novém albu nahrát pár písniček,“ vysvětlil Petr Čech, jak došlo k seznámení s britským frontmanem Ianem Willsem.


 

Společně se jim tak podařilo nahrát novou písničku s názvem Iceberg. „Video vznikalo v posledních několika dnech. Kvůli nařízení vlády a sociálnímu distancování jsme museli záběry do videa točit každý zvlášť. Jsem rád, že se nám to podařilo dotáhnout do konce,“ vyjádřil se Čech k novému videoklipu.

Související obsah 

Sám bývalý fotbalista měl kvůli koronavirové pandemii více času se věnovat muzice namísto jeho funkce v londýnské Chelsea, kde dělá poradce sportovního a technického úseku.
„Od 10. března pracuji z domova. Je normální, že člověk udělá práci na počítači a po videohovorech, a nakonec mu zbývá trošku víc času. Takže i já profitoval z toho, že když se objevila možnost zavřít se ve studiu a potrénovat, zahrát si, tak jsem toho využil. Navíc mi to pomáhalo se odreagovat a trošičku se uvolnit od té situace, která nastala,“ dodává 38letý rodák z Plzně, který zároveň přiznal, že se do budoucna nebrání ani živému vystupování s londýnskou kapelou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události