Ne tak rychle McGregore! Mayweather rivalovi připomněl nevyřízené účty

Ne tak rychle McGregore! Mayweather rivalovi připomněl nevyřízené účty
Floyd Mayweather a Conor McGregor Zdroj: Profimedia

Rychle poté, co McGregor oznámil svůj odchod do zápasnického důchodu, se ozval jeho rival a neporažený boxer Floyd Mayweather. Připomněl mu nevyřízené účty a kývnul na druhý duel v boxerském ringu.

McGregor v neděli 7. června oznámil, že věší rukavice na hřebík. Své rozhodnutí na Instagramu ilustroval fotografií oslavného dortu, na kterém stojí: „Šťastný odchod do důchodu, tatínku.“
Nečekaná zpráva přitáhla velkou pozornost. Zareagoval na ni i několikanásobný šampion rohovnického sportu Floyd Mayweather, který pod fotku přidal komentář, ve kterém McGregora vyzval k druhému duelu.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Pspvek sdlen Conor McGregor Official (@thenotoriousmma),„Pokud se nepletu, tak jsi řekl Miku Tysonovi, že bys mě v odvetném duelu dokázal porazit. A teď jdeš do důchodu? No, jestli se rozhodneš vrátit, budu připravený tě znova zmlátit,“ napsal Mayweather.


Spolu se utkali v srpnu 2017. McGregor si proti, v té době čtyřicátníkovi, nevedl špatně. Nakonec však dění v ringu ovládly Floydovy zkušenosti a hvězda MMA v desátém kole prohrála TKO. Zápas oběma vydělal obrovské peníze a nesčetněkrát se objevily náznaky odvety.

Zdroj: Profimedia

McGregor nedávno reagoval na prohlášení legendy Mikea Tysona, který jeho boxerský výkon z roku 2017 pochválil.
 

„Co se týče nevyhnutelné odvety, tak můžu říct, že díky zkušenostem, které jsem nabral, a vedení mého starého boxerského trenéra, bych hádanku jménem Floyd rozlouskl. Přísahám na svůj život,“ prohlásil McGregor.
 

Floyd vyhlídky na druhý zápas dlouho nechával stranou, ale teď to vypadá, že je připravený se mezi provazy vrátit. Naštěstí irský ranař oznámil ukončení MMA kariéry, ale o boxu nepadlo ani slovo.

Související obsah

„Rozhodl jsem se ukončit kariéru ve sportu zvaném smíšená bojová umění,“ napsal na Twitter. Dříve avizoval, že po ukončení MMA kariéry hodlá zápasit právě v boxu, a tak vyjednávání zápasu Mayweather vs. McGregor 2 může začít.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události