Zahradník Krpálek. V Botanické zahradě zasadil společně s dcerou strom

Světový sport se po pauze kvůli koronaviru pomalu probouzí, třeba judisté si ale na své soutěže musí počkat. Týká se to i olympijského šampiona Lukáše Krpálka, který alespoň trénuje a dnes stihl zasadit i strom!

Krpálek je nejen skvělý sportovec, ale také vášnivý kutil a zahradník. To se mu teď hodilo, když se zapojil do projektu Botanické zahrady v Praze, jako další z osobností tu zasadil svůj strom.
 


"Jsem hrozně moc rád, že jsem byl vybranej mezi ty osobnosti, které si tu zasadili strom. Určitě co se týká té zahradničiny, tak to mám rád,“ říká Lukáš Krpálek.

 


Trochu nesměle judistovi při sázení pomáhala dcera Mariánka. "Je z toho trošku vyjukaná, protože na takové akci je poprvé," podotkl Krpálek.

Související obsah


Normálně by měl Krpálek teď v rukou místo rýče tréninkového partnera, protože by finišoval s přípravou na olympiádu, kvůli koronaviru se ale vše změnilo, nejbližším vrcholem pro Krpálka je tak evropský šampionát v listopadu v Praze.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.