Fotbal

Takhle to bude! Americká MLS odhalila systém restartu soutěže

Takhle to bude! Americká MLS odhalila systém restartu soutěže

Fotbalová MLS, kde působí i český útočník Zdeněk Ondrášek, už ví, jakým systémem se dohraje. Vedení soutěže vymyslelo na první pohled komplikovaný způsob.

Americká soutěž se znovu rozjede 8. července na Floridě v komplexu ESPN za přísných bezpečnostních a hygienických opatření. Všech 26 týmů bude rozděleno do šesti skupin. Každý z týmů odehraje tři zápasy.


Získané body se přičtou k těm bodům, které týmy získaly před koronavirovou pauzou. Před ní stihly celky odehrát dva zápasy.
 

Z 26 týmů se pak 16 nejlepších probojuje do play off. To se už uskuteční na stadionech konkrétních týmů.

Související obsah

Ondrášek před pandemií koronaviru vstřelil v každém duelu jeden gól. V minulém týdnu dostaly týmy od vedení ligy souhlas k obnovení společných tréninků. Na Floridě se budou moci na restart soutěže připravovat od 24. června.

Zdeněk Ondrášek pro televizi Nova prozradil, jak žije v USA:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.