Fotbal

Boss Slavie Jaroslav Tvrdík zuří: Sprosté zneužití identity!

Boss Slavie Jaroslav Tvrdík zuří: Sprosté zneužití identity!
Jaroslav Tvrdík | Zdroj: profimedia.cz

Fotbalisté Slavie v závěru 29. kola neudrželi vedení nad Baníkem Ostrava a nakonec ve šlágru remizovali 2:2. Po utkání se na sociální síti Twitter rýpnul jeden z fanoušků do předsedy představenstva pražského velkoklubu Jaroslava Tvrdíka. Ten si to však nenechal líbit.

Slavii se po remíze s Baníkem ztenčil osmibodový náskok na šest. Po zápase se na Twitteru pustil do Tvrdíka jeden z fanoušků. Ten zveřejnil příspěvek, který údajně napsal Tvrdík. Nicméně se jednalo o falešný tweet.


„Radujete se nad falešným profilem. Dost ubohé,“ reagoval Tvrdík na fanouška. Ten mu odpověděl: „Tak proč vás to s*ere, pánové.“ Na to Tvrdík odpověděl slovy: „Fotbal je hra. Váš tweet ubohost. To je celé.“
 

Konverzaci pak boss Slavie zakončil jasným vzkazem. „Znova opakuji, že to není můj tweet ani můj profil. Sprosté zneužití identity. To s fotbalem nemá nic společného.“


Závěr zápasu ve Vítkovicích přinesl nevídanou bitvu. Nejprve Jirásek z Baníku dostal červenou kartu, poté vstřelil Masopust gól Slavie na 2:1, následně však Tecl inkasoval druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprch. Z posledního rohu pak Stronati srovnal na konečných 2:2.

Související obsah


 


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události