Fotbal

PSG se vrací k tréninku. Neymar je zpátky, Cavani odchází

PSG se vrací k tréninku. Neymar je zpátky, Cavani odchází
Zdroj: Profimedia

Slavný Paris Saint-Germain se má už od 22. června vrátit ke společným tréninkům. Francouzský velkoklub sice díky pandemii získal předčasně ligový titul. Ve hře je však ještě pokračování v Lize mistrů, která by se měla dohrávat v srpnu. Z Brazílie se už vrátila i hlavní hvězda PSG Neymar.

Francouzská Ligue 1 se jako jedna z mála evropských lig předčasně ukončila a ligový titul tak připadnul PSG. Další ročník by pak měl podle předpokladů začít 23. srpna.

Nicméně Paris Saint-Germain je stále ve hře o ušatý pohár v Lize mistrů. Milionářská soutěž by se měla odehrát v turnajovém režimu taktéž v srpnu.

Související obsah


Pařížskému velkoklubu by k případnému úspěchu mělo pomoct i duo dlouholetých opor, které však v týmu po sezoně končí. Vedení PSG totiž neprodloužilo smlouvu jak Edinsonovi Cavanimu, tak obránci Thiago Silvovi.


Naopak Neymar by měl i přes námluvy s Barcelonou zůstat v Paříži pro příští ročník, stejně tak rychlík Mbappé. "Nic nenasvědčuje tomu, že by to mělo být jinak," dodal sportovní ředitel PSG Leonardo.

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události