MMA

Jen ať si dál hulí! Gruzínec Dvališvili po skvělém výkonu vyzval O'Malleyho

Jen ať si dál hulí! Gruzínec Dvališvili po skvělém výkonu vyzval O'Malleyho
Zdroj: Profimedia

Merab Dvališvili předvedl na UFC Fight Night Eye vs. Calvillo dominantní výkon proti nováčkovi Gustavu Lopezovi a hned po zápase si řekl o dalšího soupeře. Chtěl by se utkat s neporaženou vycházející hvězdou Seanem O'Malleym. Při své výzvě neopomněl zmínit soupeřův kladný vztah k marihuaně.

Merab Dvališvili se utkal v posledním zápase vedlejší karty galavečera UFC Fight Night Eye vs. Calvillo s Gustavem Lopezem. Původním soupeřem Gruzínce měl být Ray Borg, ale ten tři dny před zápasem odstoupil. Proto ho nahradil Lopez, pro něhož to byl debut v UFC.


Dvališvili svého soupeře v domluvené váze do 63 kg převálcoval. Sice ho nedokázal ukončit před limitem, ale dominoval snad ve všech statistikách, takže po zásluze jednomyslným rozhodnutím vyhrál, a na tiskové konferenci dokonce uvedl, že ani není unavený.


Proto se rozhodl říct si o další zápas. V něm by se chtěl utkat s vycházející hvězdou UFC. Současná patnáctka bantamové váhy Sean O'Malley je zatím neporažen a pozornost na sebe poutá i svým extravagantním duhovým účesem.

O'Malley je ale také známý pro svůj kladný vztah k marihuaně, a právě to zmínil Dvališvili při své výzvě. "Chovám k němu velký respekt, je to velký bojovník a všichni to vědí, ale já si věřím," uvedl Gruzínec. "Příště se chci bít s ním. Nechte nás bojovat, já jsem připravený. Nechte nás předvést kvalitní boj," vyzval organizaci.

Související obsah"Jak jsem již řekl dříve, ať si dál hulí, já budu trénovat a uvidíme. Tomuhle já věřím. Já zdravě jím a piju a on kouří. Kuř dál, brácho, kuř dál! Jednoho dne se potkáme v oktagonu a pak uvidíme. Ten silnější vyhraje," dodal na závěr.


Takto O'Malley před týdnem vyhrál svůj souboj s Eddiem Winelandem:Jestli se tohoto souboje dočkáme už je na Danovi Whiteovi a zástupcích obou bojovníků. Nicméně již za týden v neděli 21. 6. si budete moci vychutnat další galavečer UFC Fight Night Blaydes vs. Volkov opět na obrazovkách Nova Sport 2 a VOYO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události