Milan Škoda

Exslávista Škoda v Turecku brankáři zlomil nohu! Pak také skóroval

Bývalý kapitán Slavie Milan Škoda v neděli nastoupil ke své pokoronavirové premiéře. Rizespor hrál se třetím Galatasarayem, ale Škodův tým překvapil favorita i díky jednomu zásahu českého útočníka. Škodu tak dělí už jen jediná branka od klubu ligových kanonýrů. Český útočník také nechtěně zlomil nohu brankáři soupeře Muslerovi.

V české lize nastřílel Milan Škoda 94 branek, ale jelikož ve Slavii neměl dostatek místa v sestavě, přestoupil v zimě do tureckého Rizesporu, kde chtěl vstoupit do klubu ligových kanonýrů. Do něj patří hráči, kteří v kariéře nastřílí 100 ligových branek.

Hned při své premiéře v Süper Lig vsítil dvě branky a před koronavirovou pauzou stihl přidat ještě další dvě. Při přerušení soutěže mu tak zbývaly pouhé dva zásahy k dosažení vytoužené stovky.