Fotbal

Real v problémech! Hned tři opory nedohrály zápas španělské ligy

Real v problémech! Hned tři opory nedohrály zápas španělské ligy

Jen co se španělská LaLiga znovu rozjela, má Real Madrid problémy se zraněnými hráči. Sergio Ramos, Daniel Carvajal a Eden Hazard nedohráli nedělní zápas s Eibarem.

Bílý balet sice první duel po restartu soutěže zvládl, když vyhrál 3:1, ale tři hráči odstoupili kvůli zranění. Nejhorší situace je u Carvajala, kterého trenér Zidane musel stáhnout hned o poločase kvůli podvrknutému kotníku.


Po hodině hry pak byli vystřídáni i Ramos (kvůli problému se svalem) s Hazardem (problémy s kotníkem). Ošetřovaný byl i další bek Marcelo, ten ale nakonec duel dohrál.


"Fotbal je teď úplně jiný a my se musíme přizpůsobit," řekl trenér Zinédine Zidane. "Získali jsme důležité tři body, ale ještě nás čeká deset zápasů. S nabitým programem nic neuděláme, ale máme široký kádr a každý hráč je připraven nastoupit," dodal sedmačtyřicetiletý kouč.


Real tak v boji o titul počítá první ztráty. Do konce španělské soutěže zbývá odehrát deset kolo a madridský velkoklub ztrácí na Barcelonu jen dva body.

Související obsah


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.