Lední hokej

Jágr už není sám! Objímali se a špitali si, zní svědectví ze Špindlu

Jágr už není sám! Objímali se a špitali si, zní svědectví ze Špindlu
Zdroj: extra.cz

Jaromír Jágr už zase zřejmě není sám. Na světlo světa se dostaly fotografie, na kterých je zachycený po boku sympatické tmavovlásky. S krásnou neznámou byla hokejová ikona spatřena ve Špindlerově mlýně.

Svědectví, které přidal web extra.cz, hovoří o tom, že si Jaromír s půvabnou brunetkou byli velmi blízcí. „Objímali se a pořád si něco špitali. Vypadali oba spokojeně,“ uvedla pro eXtra.cz všímavá čtenářka.


Podle dostupných informací se mají Jágr a jeho nová dívka znát z Kladna, kde se potkávali na hokeji.

Související obsah


Vedla Jaromíra Jágra se v průběhu více než dvaceti let vystřídalo několik velmi krásných žen. Hokojový idol chodil v letech 1996-1999 s modelkou Ivou Kubelkovou a následoval krátký románek s moderátorkou Nicol Lenertovou. Tu brzy vystřídala další modelka Andrea Verešová a v létě 2004 pak Jágr randil chvíli i s Lucií Borhyovou.


Nejdéle vydržel Jágr s Innou Puhajkovou, po šesti letech ale také přišel rozchod. Poslední Jágrovou známostí byla Veronika Kopřivová. 

Blízko měl ale Jaromír Jágr i ke slovenské tenistce Daniele Hantuchové, se kterou byl spatřen v noční Praze loni v prosinci. Tehdy společně dokonce zmizeli v jednom z bytů.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Lední hokej

Důležité Události