UFC

Vůle se nevzdát! Emmett tři kola bojoval s utrženým kolenem

Josh Emmett předvedl v zápase se Shanem Burgosem na UFC Fight Night: Blaydes vs. Volkov neuvěřitelný výkon, ve kterém otestoval svůj práh bolesti. Poté, co si v úvodu poranil koleno, bitvu dokončil, a nakonec získal cenné vítězství. Následně se ukázalo, že tři kola bojoval s utrženým vazem.

Emmett (16-2) v úvodu špatně došlápl a došlo k hyper-extenzi levého kolena. Během zápasu na zranění viditelně reagoval, ale v žádném případě nehodlal boj vzdát. Pozápasové vyšetření ukázalo, že si utrhl vazy a nalomil kost.„Většina lidí by to vzdala nebo hledala cestu, jak utéct. Já se NIKDY NEVZDÁVÁM,“ napsal v příspěvku, ve kterém sdílel seznam utržených zranění:


• Kompletně utržený přední křížový vaz
• Poranění MCL (mediální kolaterální vaz)
• Otok v podkolení jamce (Bakerova cysta)
• Nalomená kost stehenní
• Poškození chrupavkyI přes zranění nakonec zápas dokončil. Připsal si třetí výhru v řadě a se soupeřem obdržel bonus ve výši 1,18 milionu dolaru za zápas večera. Navíc je jeho tří kolová přestřelka adeptem na zápas roku 2020.Bohužel pětatřicetiletého zápasníka před návratem do klece čeká dlouhá rekonvalescence. Jeho manažer uvedl, že v současnosti zvažují nejvhodnější léčbu, ale je jisté, že se v kleci chvíli neukáže.

Související obsah


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události