UFC

Rozloučí se Paige s UFC? Víc peněz si vydělám přes Instagram, říká

Rozloučí se Paige s UFC? Víc peněz si vydělám přes Instagram, říká
Zdroj: Isifa / Facebook

Paige VanZantovou čeká na UFC 251 poslední zápas současné smlouvy. Následně hodlá zkusit své šance na volné noze. Jedním z hlavních důvodů je finanční ohodnocení. Šest let zápasí za stejných podmínek a víc peněz si vydělala přes sociální sítě či účinkováním v taneční soutěži.

Šestadvacetiletá VanZantová (8-4) si za šest let působení v UFC vytvořila obrovskou fanouškovskou základnu. O popularitu se zasloužila výkony v kleci a stejně tak krásným úsměvem. Mladá zápasnice, která se objevila v televizní soutěži a okusila i svět modelingu, zná svůj potenciál a hodlá jít s kůží na trh.


 

„Nevím, jaká mě čeká budoucnost, ale to je vzrušující. Pod UFC zápasím šest let a od mých 22 let mám stejnou smlouvu. To je šílené. Ale nechci smlouvu prodloužit za lepších podmínek. Chci dokázat svou hodnotu na volném trhu,“ okomentovala VanZantová své rozhodnutí pro ESPN.

Související obsah

V UFC je od roku 2014 s bilancí 5 výher a 3 proher. Po prvních třech vyhraných zápasech jí organizace prodloužila smlouvu, která platí dodnes. V podmínkách má danou odměnu za zápas 1,1 milionu korun, která se v případě výhry zdvojnásobí. 
 


Její odhadovaný výdělek za šest let pod nejprestižnější MMA organizací v kleci je přes 11 milionů korun. Zápasnice prozradila, že více peněz si vydělala během účinkování v americké taneční soutěži v roce 2016, kde skončila druhá. Či marketingem přes Instagram, kde má více než 2 miliony sledujících.


 

„Nechci zahodit vše, co jsem vybudovala. Vydělala jsem si víc peněz za účinkování v Dancing with the Stars, než za celou UFC kariéru. Také můžu vydělat hezké peníze reklamou na Instagramu,“ vysvětlila Paige.

Související obsahUž 11. července se na UFC 251, kde se mimo jiné představí i Jiří Procházka, vrátí více než po roce do klece. Čeká ji Brazilka Amanda Ribasová (9-1). Ačkoli hlavní zdroj jejího přijmu jsou činnosti mimo klec. Na nadcházející výzvu se maximálně soustředí a reklama šla stranou.


„Zápasení miluju, pro nadcházející duel jsem zrušila všechny sponzorské dohody a soustředím se jen na zápas,“
řekla VanZantová na závěr. 


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události