Italský Juventus si v páteční předehrávce doslova smlsnul na Lecce. Vyhrál pohodlně 4:0 a zářila hlavní hvězda Cristiano Ronaldo, který dal gól, a navíc přidal dvě přihrávky. Trenér turínského velkoklubu Maurizio Sarri však potřebuje CR7ku podle svých slov v ještě lepší formě.
“Cristiano hraje v dobré formě. Potřebuje se však po pauze zápas po zápasu zlepšovat. Nyní potřebuje hodně hrát. Až v budoucnu ho můžeme pak pošetřit na některé zápasy,” vzkázal do médií 61letý italský trenér.
Ten mohl při pátečním utkání proti Lecce sledovat dominantní výkon Juventusu, který vyhrál 4:0 a přiblížil se k titulu v italské Serii A.
Související obsah
Sám portugalský kanonýr skóroval z penalty, následně připravil gól i pro spoluhráče Dybalu nebo navrátilce v sestavě Gonzala Higuaína.
“Pro nás je Higuaín velmi důležitý. Je silný, jeden z nejsilnějších středních útočníků na světě. Na konci sezony pro nás může být rozhodující," vychválil Sarri argentinského forvarda, který po konci pandemie čelil kritice za svoji špatnou životosprávu a nadváhu.
"Prošel složitým obdobím, krize ho hodně zasáhla a zanechala na něm stopy," obhajoval ho trenér Juventusu a narážel na fakt, že Higuaín trávil koronavirou přestávku v rodné Argentině, kde se staral o svoji nemocnou matku.