Fotbal

Tohle je obávaný střelec Higuaín? Fanoušci si utahují z jeho nadváhy

Tohle je obávaný střelec Higuaín? Fanoušci si utahují z jeho nadváhy
Zdroj: Profimedia/ Twitter / kolážtn.cz

Italská Serie A se pomalu připravuje na restart sezony a samotné týmy jsou v plném tréninku. Výjimku netvoří ani slavný Juventus Turín, který touží po dalším ligovém titulu. Otázkou však zůstává, s jakou formou jim k tomu pomůže argentinský střelec Gonzalo Higuaín, který po pandemii nevypadá zrovna v dobrém rozmaru.

32letý útočník je třetím nejlepším střelcem Staré dámy, dlouhé týdny strávené v domácí izolaci ve své rodné zemi mu však evidentně neprospěly a Argentinec nevypadá, že by mohl jít z placu hrát světový fotbal.
 

Důkazem budiž fotka, kde Higuaín kráčí po boku svých hvězdných spoluhráčů a je vidět, že během pandemie nějaké to kilečko přibral.
 


To naopak jeho o tři roky starší parťák Cristiano Ronaldo absolvoval pokaranténní fyzické testy a dopadly mu ještě lépe než před začátkem pandemie. Je tedy vidět, že trénovat v domácích podmínkách určitě šlo.
 

Související obsah


Na druhou stranu Higuaín není jediným fotbalistou, který měl během karantény problémy se životosprávou. O stejném problému se nedávno upřímně vyjádřil také fotbalista Eden Hazard, který se musel s velkým úsilím vyhýbat spíži.
 

Podle vedení italského velkoklubu navíc není argentinský útočník 100% fit. „Během čtvrtečního tréninku utrpěl Gonzalo Higuaín svalové zranění v zadní části pravého stehna," sdělil na svém Twitteru Juventus, který zároveň vyvrátil informaci, že by mělo jít o vážné zranění.
 

Související obsah

I tak je otázkou, jestli se Argentinec případně zapojí do semifinálové odvety italského poháru, kde Juventus hraje s AC Milán a první utkání skončilo 1:1. Hrát by se mělo 12. června, o týden později se pak vrátí i celá Serie A.
 

Související obsah

Pro Higuaína by navíc mohla být letošní prapodivná sezona tou poslední v Juventusu, velký zájem o něj je v Premier League, kde by mohl posílit Wolverhampton nebo vyslyšet námluvy Newcastlu, který chce s novým majitelem udělat na fotbalovém poli velké divy.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události